Okenní a stínící technika


Rychlý kontakt
mob: 777 552 798 , 777 552 897
tel: 321 722 539
anko-servis@seznam.cz
mapa »


Kvalitní plastová okna z profilů REHAU,SCHUCO

Žaluzie - sítě - rolety
climax

Venkovní a vnitřní okenní parapety
paramont

Dveře interiérové

Garážová vrataAKCE
Novátorské řešení Okna ve standardu s rámkem

Vzorková prodejna
Po - Pá
9.00-12.00 / 13.00-16.30

Kontakty
Ovčárecká 565
Kolín 5, 280 02
tel.: 321 722 539

Vchodové dveře

Vchodové dveře mají kromě funkce reprezentativní také funkci izolační. Tento fakt je často opomíjen při tvorbě nové tepelné izolace vašeho bydlení. Podíl úniku tepla prostřednictvím dveří není natolik výrazný jako u oken, ale není nezanedbatelný. Proč neušetřit za topení co nejvíce? Zároveň vám nové dveře udělají radost při každém příchodu domů a zbavíte se nepříjemného chladu v předsíni. Nabízíme vám:

Vchodové dveře plastové

Vchodové dveře vyrobené z kvalitních bezolovnatých plastů budou harmonicky ladit s Vašimi plastovými okny.
Plastové vchodové dveře dodáváme v mnoha provedeních a různých barevných odstínech. Na vyžádání vám zašleme katalog plastových vchodových dveří

Vchodové dveře hliníkové

Hliníkové vchodové dveře jsou vhodné všude tam, kde vyžadujete zvláštní důraz na dlouhou životnost.
Esteticky splní všechny požadavky zákazníka, vzhled dnešních Al dveří je srovnatelný s dveřmi plastovými nebo dřevěnými. Pokud upřednostňujete povrchovou úpravu v imitaci dřeva, je možné použít stejné dřevodekorové fólie jaké znáte z plastových profilů. Z tohoto důvodu je možné kombinovat na jednom objektu plastové okna a hliníkové dveře - barva je stále stejná.
Hliníkové vchodové dveře jsou velmi vhodné do míst s velkou četností průchodu, jako jsou panelové a bytové domy, obchody, průmyslové a jiné komerční objekty.

Vchodové dveře posuvné

Díky posuvným dveřím lze vyřešit problém s nedostatkem prostoru.
Jsou to bezbariérové dveře, které nemají práh, což je překážkou u klasických dveří. Ke všem typům dveří poskytujeme plný záruční (v trvání 5 let) a pozáruční servis.